Veterani RK Gospić protiv Selca

1

Veterani RK Selce došli su u goste kako bi upriličili prvo okupljanje veterana RK Gospić nakon 4 godine. Cilj kupljanja je bio obnoviti stara i ostvariti nova poznanstva i prijateljstva, podsjetiti starije ljude na stara rukometna vremena, ali i veterane vratiti u prošlost i probuditi u njima rukometnu strast te se može reći da je okupljanje bilo pun pogodak. Iako već u pozamašnijim godinama od protivnika gospićki su veterani u prvom poluvremenu dali dobar otpor no u nastavku lagano padaju u snazi te gube rezultatom 6:14. Uz najefikasnije Ivicu Mraovića (3) kod domaćih i Igora Matošića (7) kod gostiju najistaknutiji su bili domaći i gostujući golmani Boško Vurdelja i Zoran Antić s mnoštvom lijepih obrana.

Igračima Selca je RK Gospić organizirao posjet MC Nikola Tesla u Smiljanu te kasnije i zajedničko druženje svih aktera utakmice koje završilo dogovaranjem revanša u Selcu i pjesmom.