TKD Brinje na 7. Bistra Openu

0

TKD Brinje je prošle nedjelje u Zagrebu nastupio na 7. Bistra Openu koji je jedan od najvažnijih juniorskih turnira u Hrvatskoj i prvi kriterijski turnir za juniorsku reprezentaciju za Svjetsko prvenstvo. Na ovom međunarodnom natjecanju nastupilo je ukupno 678 natjecatelja iz 5 država (Njemačka, Bosna, Hrvatska, Slovenija, Slovačka) i 77 klubova.

TKD Brinje je na turniru sudjelovao sa pet natjecatelja i ostvario odlične rezultate.

Mihaela Bolješić, juniorka do 46 kg, osvojila je odlično 2. mjesto i srebrnu medalju.

Valentina Bolješić, mlađa kadetkinja do 30 kg, također je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

Manuela Sertić, mala olimpijka do 36 kg, osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U svojim premijernim nastupima u disciplini kick Maja-Marija Borić i Marko Pernar osvojili su odlična treća mjesta.