Gospićanke ostvarile vrijednu pobjedu u Ogulinu

0

Rukometne seniorke iz Gospića ostvarile su impresivnu pobjedu u petak, 1. prosinca, u gostujućoj utakmici protiv ŽRK Ogulina. Ovom pobjedom u 6. kolu 3. HRL Zapad, ekipa trenera Vanje Antića sada zauzima 5. mjesto na ljestvici s 3 pobjede i 6 bodova nakon pet odigranih susreta.

Utakmica je započela neizvjesno, s obje ekipe koje su pokazivale visoku efikasnost u prvih 10 minuta. Međutim, već nakon 15. minute, rukometašice Gospića su serijom od 4 uzastopna pogotka stvorile prednost od 6 golova. Unatoč lošoj obrambenoj igri Gospićanki, koje su dozvolile Ogulinu da smanji zaostatak na 20:17 do kraja prvog poluvremena, drugo poluvrijeme donijelo je daljnje učvršćivanje vodstva.

Oglas

Zahvaljujući izvanrednoj igri Lare Dumičić koja je postigla 10 golova, te Sare Vukelić i Anje Rukavine s po 8 golova, te Nike Ivančić s 7 pogodaka, Gospićanke su zadržale prednost i završile utakmicu s pobjedom 39:34.