Košarkašice Gospića bolje od Šibenčanki

0

U 20. kolu IWBL lige u velikom hrvatskom derbiju Gospić CO pobijedio je Jolly JBS na njihovom terenu rezultatom 76:81

U prvih deset minuta Gospić je došao do 7 koševa prednosti (21:28), ali se ta prednost počela topiti pred kraj četvrtine kada su domaće košarkašice došle na 4 koša razlike.

Oglas

Drugu četvrinu bolje otvaraju košarkašice Gospića koje odlaze na velikih 14 koševa razlike, ali se Šibenčanke s tim ne mire, i vraćaju se u igri, dolaze na samo 7 koševa razlike (40:47).

U trećoj četvrtini Šibenik dolazi do izjednačenja (47:47, 49:49), ali ipak Gospićanke prije početka zadnje četvrtine dolaze do 2 koša razlike (60:62).

Četvta četvrtina je bila izjednačena, a utakmica se prelomila u 39. minuti kada je Jelena Ivezić postigla tricu za 74:77, a Sandra Mandir i Maurite Reid zabiju za konačnu pobjedu 76:81.

Kod domaćih košarkašica najbolje su bile Luca Ivanković sa 18, te Marta Čakić sa 15 koševa, a kod gošći Maurite Reid sa 29 i Jelena Ivezić 22 koša.

ŽKK Jolly JBS – ŽKK GOSPIĆ CO 76:81 (24:28, 16:19, 20:15, 16:19)