Nove medalje za Taekwondo klub Gacka u Zagrebu

0

U Zagrebu je ovaj vikend održan 17. Kondor Open 2023., a natjecatelji Taekwondo kluba Gacka pokazali su izvrsnost osvojivši brojne medalje. Mlađi kadet Ivano Krpan osvojio je zlato, kao i kadetkinja Sara Matasić, koja je dodatno zauzela prvo mjesto u sveukupnom poretku kadetkinja B. Ivan Marincel, Lana Marincel, Jelena Marincel i Antonio Ivanišević također su se istaknuli, osvajajući bronce u svojim kategorijama. Ivano Krpan posebno je impresionirao s tri pobjede u tri borbe.

Sve čestitke idu natjecateljima i trenerima Davoru i Nikoli Pemperu za ovaj izvanredan uspjeh. Taekwondo klub Gacka kontinuirano dokazuje svoju posvećenost i vještine u taekwondou, postavljajući visoke standarde na sportskoj sceni.