Plitvički atletičari dominirali na otvaranju KontinenTrail lige

0

Atletski klub Plitvice ostvario je izvanredan početak u KontinenTrail ligi, zauzevši prvo mjesto na prvom kolu natjecanja koje je okupilo ukupno 11 ekipa. Pobijedivši s tijesnom prednošću od samo 25 sekundi ispred ekipe AK Bjelovar i ekipu RAN 047 iz Karlovca, koja je zauzela treće mjesto, atletičari iz Plitvica pokazali su iznimnu spremnost i taktičku snalažljivost.

Ovaj uspjeh dolazi nakon impresivnih nastupa na Krabat Trailu, gdje su članovi ekipe demonstrirali svoje atletske sposobnosti. Posebno se istaknula Maja Krčelić, kapetanica ekipe, koja je na dugoj stazi osvojila drugo mjesto. Unatoč svojem uspjehu, Maja je ostala skromna, naglašavajući da je ekipa tek na početku i da se očekuju još bolji rezultati u budućnosti.

Triumf na KontinenTrail ligi ne samo da potvrđuje izvanredne individualne performanse članova ekipe AK Plitvice već i odličnu ekipnu sinergiju i posvećenost cilju. S velikim optimizmom gledaju prema nadolazećim natjecanjima, spremni za nove izazove i postizanje još boljih rezultata.

Čestitamo Atletskom klubu Plitvice na fantastičnom uspjehu na prvom kolu KontinenTrail lige i želimo im mnogo sreće i uspjeha u nastavku sezone!