Poreču dva boda iz Gospića

2

GOSPIĆ – Poraz u utakmici 7. kola III HRL zapad u kojoj su ugostili RK Poreč II gospićani mogu popratiti sa smiješkom budući se do sada neporaženi lider prvenstva do zadnje minute borio za bodove.

Unatoč prelasku u vodstvo od početka utakmice (8:6, 10:8) mali pad koncentracije je pri kraju prvog poluvremena koštao rezultatskog minusa od 3 pogotka (12:15). Iako su se gosti 20 minuta prija kraja utakmice odvojili na 7 razlike nisu imali rješenja za Pavelića, Radakovića i Jelića koji uz podršku čvrste obrane uspjevaju vratiti rezultatsku neizvjesnost (24:26) no ne i preokrenuti cijeli tijek utakmice u svoju korist te porečani odlaze kući s pobjedom i 2 osvojena boda.

Motiv za daljnji rad može biti publika koja je došla u velikom broju (200) i koja je prepoznala trud, borbu i htijenje te bila glasna podrška gospićkim rukometašima.