Seniori Rukometnog kluba Gospić ostvarili uvjerljivu pobjedu nad RK Veruda

0

Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ ostvarili su uvjerljivu pobjedu protiv RK Veruda ovu subotu na utakmici 12. kola 1. HRL Zapad, koja je ranije odgođena zbog vremenskih neprilika. Zamjenom domaćinstva, utakmica se odigrala u Puli.

Rukometaši Gospića su od početka utakmice igrali čvrsto i odlučno, te su predvodili trojac Markića, Cvjetkovića i Petrovića. Do poluvremena su ostvarili prednost od šest pogodaka (18:12), a nastavili su s dominacijom i u drugom dijelu utakmice.

Odlične obrane Nekića i Kolačevića te učinkovita igra mladih igrača, koji su dobili priliku u posljednjih 20-ak minuta utakmice, osigurali su Gospićanima visoku pobjedu od 34:24.

Ovom pobjedom Gospićani su zasjeli na drugo mjesto na tablici 1. HRL Zapad, s 11 pobjeda i 22 osvojena boda u 11 odigranih utakmica.