More
    Naslovnica Vijesti Petar Krmpotić glasovao u POU „dr. Ante Starčević“

    Petar Krmpotić glasovao u POU „dr. Ante Starčević“

    Oglas

    Još uvijek aktualni gradonačelnik Grada Gospića i ujedno kandidat za gradonačelnika koalicije HDZ-HSS-HSP AS-HSU Petar Krmpotić obavio je svoju građansku dužnost. Glasovanju je pristupio na biračkom mjestu u predvorju POU „dr. Ante Starlčević“ u pratnji članova obitelji.

    L. O.