
Dvojica muškaraca, u dobi od 34 i 60 godina, uhićena su nakon narušavanja javnog reda i mira na autocesti A1 na području općine Netretić, izvijestila je karlovačka policija.
Prema policijskom priopćenju, muškarci su se jučer navečer, nezadovoljni načinom vožnje, zaustavili u zaustavnoj traci u neposrednoj blizini odmorišta. Nakon izlaska iz vozila najprije su se verbalno, a potom i fizički sukobili u blizini prometnih traka autoceste, kojima se u tom trenutku odvijao pojačan promet. Policija navodi da je zbog toga postojala opasnost od naleta vozila.
U sukob se pokušala umiješati i 64-godišnja putnica iz vozila 34-godišnjaka, koja je izašla iz automobila kako bi ih razdvojila. No 60-godišnjak ju je odgurnuo, nakon čega su svi troje pali na tlo zaustavne trake. U događaju su svi lakše ozlijeđeni.
Možda će vas zanimati
Policija je dvojicu muškaraca dovela na nadležni općinski sud uz optužni prijedlog. Sud ih je proglasio krivima i svakome izrekao novčanu kaznu od 700 eura. Zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama uručene su im i obavijesti o počinjenom prekršaju.
Imate važnu priču, fotografiju ili video? Javite nam se na [email protected]

