Rukometaši Gospića poraženi u derbiju za ulazak u 1. ligu

0

U derbiju za ulazak u 1. ligu, seniori rukometnog kluba “Gospić” doživjeli su poraz protiv RK Dubovac-Gaza rezultatom 33:24. Susret 13. kola 2. HRL Zapad održao se u subotu, 11. ožujka 2023. u Karlovcu.

Gospićani su imali prednost od tri gola u 11. minuti utakmice, ali se prvo poluvrijeme igralo izjednačeno, a na kraju su Gospićani vodili 15:14. U drugom poluvremenu, igrači Dubovca-Gaze iskoristili su izostanak Šime Markića iz redova Gospićana i nakon 40. minute preokrenuli rezultat serijama od 5:0 i 6:0. Nakon toga Gospićani nisu uspjeli stići protivnika, a utakmica je završila rezultatom 33:24 za Dubovac-Gazu.

Gospić trenutno zauzima drugo mjesto na tablici s 11 pobjeda, 1 porazom i 22 osvojena boda, ali ima utakmicu zaostatka za vodećom ekipom. Ovaj poraz ih neće omesti u nastojanjima da se plasiraju u viši rang natjecanja.

Igrači koji su se istaknuli na ovoj utakmici su Cvjetković s 11, te Petrović, Suknaić, Krmpotić, Jelić i Matulović s ukupno 11 pogodaka za Gospić.