
U petak, 18. studenog 2011. godine, s početkom u 18,00 sati, na platou ispred Srednje škole P. R .Vitezovića u Senju, palit će se svijeće u znak sjećanja na žrtve Vukovara.
Paljenje svijeća organiziraju Osnovna škola S. St.Kranjčević Senj, Srednja škola P.R.Vitezović Senj i Grad Senj te pozivaju sve građane da se pridruže odavanju počasti žrtvama.
Sveta misa za žrtve Vukovara i sve poginule u Domovinskom ratu služit će se u župnoj crkvi Uznesenja BDM s početkom u 19,00 sati.
Možda će vas zanimati
A.P.
Imate važnu priču, fotografiju ili video? Javite nam se na [email protected]

