Brinjski streličari ponovno najbolji

0
Ivan Mustapić na postolju

Proteklog vikenda (14. lipnja) je u Našicama održan streličarski turnir u disciplini 3D streličarstva – „Hrvatski 3D kup“ koji je okupio najbolje hrvatske streličare, a predstavnici SK Brinje su ponovno ostvarili odlične rezultate.

Prvenstvo je održano u organizaciji Hrvatskog streličarskog saveza i SK Našice, a direktor turnira je bio Damir Kovačević. Na turniru je nastupilo preko 60 natjecatelja iz 20 klubova iz Hrvatske, Slovenije i Srbije. Za SK Brinje su u stilu složenog luka u kategoriji seniora nastupila četiri streličara. Ivan Mustapić je ponovno bio najbolji te je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju. Ali i ostali brinjski streličari su osvojili dobre pozicije na turniru te je Robert Brnad zauzeo odlično četvrto mjesto, Darko Dasović je bio peti, a Lehel Papp je turnir završio na sedmoj poziciji.