
Učenice i učenici koji završavaju osnovnu školu od sutra imaju mogućnost izbora srednjoškolskih programa i škola u kojima će nastaviti svoje obrazovanje. Tim povodom iz Gimnazije Gospić uputili su poziv budućim srednjoškolcima i njihovim roditeljima.
Nakon predstavljanja škole i susreta s učenicima u osnovnim školama, iz Gimnazije Gospić poručuju kako učenike rado očekuju u svojoj školi, gdje mogu nastaviti obrazovanje, slijediti svoje snove, stvarati nova prijateljstva i provoditi mladenačke dane u poticajnom školskom okruženju.
“Znanje je najbogatija i najmoćnija stvar na svijetu koju vam nitko ne može oduzeti”, poručili su iz Gimnazije Gospić.
Možda će vas zanimati
Iz škole su učenicima i roditeljima uputili srdačan poziv da prilikom odabira srednje škole razmotre Gimnaziju Gospić kao mjesto nastavka obrazovanja, osobnog razvoja i novih životnih iskustava.
“S radošću vas čekamo u Gimnaziji Gospić”, zaključili su iz škole.
Imate važnu priču, fotografiju ili video? Javite nam se na [email protected]


