CB LA Vučna služba Lončar pobjednik malonogometnog turnira Lički Osik 2023!

0

Unatoč vremenskim nepogodama koje su uzrokovale odlaganje, finale malonogometnog turnira Lički Osik 2023. godine održano je sinoć s početkom u 21:15 sati, kada su se sučelili timovi Maritos i CB LA Vučna Služba Lončar.

Marinos – CB LA VUČNA SLUŽBA LONČAR 1 : 3.

Prvi pogodak za Maritos postigao je Raimond Quni već u 5. minuti, ali je momčad CB LA VS Lončar uzvratila s tri uzastopna gola. Dvostruki strijelac za pobjednički tim bio je Nikola Bulum, koji je mrežu zatresao u 9. i 13. minuti. Konačni rezultat postavio je Ivan Starčević u 36. minuti, osiguravši tako naslov pobjednika turnira za CB LA VUČNA SLUŽBA LONČAR.

Nakon žustre i napete igre, dodjela nagrada održana je u 22 sata. Ivan Starčević iz CB LA VS Lončar okrunjen je titulom najboljeg igrača turnira, dok je njegov suigrač Mate Pavelić proglašen najboljim golmanom. Titulu najboljeg strijelca turnira odnio je Matija Ostović iz CB Extreme.

Za sportsko ponašanje nagrađena je momčad DVIJE MINUTE, koja je dobila priznanje za Fair play.

U utakmici za 3. mjesto, LIKA BOYS je zasluženo osvojio broncu. Čestitamo svim momčadima i pojedincima na izvanrednim nastupima i nezaboravnom turniru!