Taekwondo klub “Gacka” briljirao na turniru u Omišu

0

Omiš je bio domaćin prestižnog taekwondo natjecanja 6. OMIŠ OPEN 2023., koje je privuklo 224 natjecatelja iz raznih klubova. Među njima su se istaknuli i borci taekwondo kluba “Gacka”, koji su se s natjecanja vratili s medaljama i peharom.

U konkurenciji mlađih kadeta, članovi “Gacka” osvojili su ekipno drugo mjesto i time donijeli pehar svojem klubu. Individualni uspjesi bili su ravnomjerno raspoređeni među natjecateljima.

U kategoriji prvih mjesta, zlatom su se okitili Jakov Krpan, Ivano Krpan i Jelena Marincel, dok su Lana Marincel i Antonio Ivanišević zauzeli pohvalna druga mjesta. Treća mjesta pripala su Ivanu Marincelu i Sari Matasić.

Posebno se istaknuo Jakov Krpan, koji je nakon četiri borbe i isto toliko pobjeda zauzeo visoko drugo mjesto u ukupnom poretku mlađih kadeta, nedostižno za samo jedan bod za naslov najboljeg.

Unatoč jakoj konkurenciji, mlađe kadetkinje Marta Dugonjić i Viktorija Yanul, bile su nadomak osvajanja medalja, što govori o velikom potencijalu i borbenom duhu kluba.

Velike čestitke idu ne samo natjecateljima već i trenerima Davoru i Nikoli Pemperu, čiji su trud i posvećenost uvelike doprinijeli ovom uspjehu. Taekwondo klub “Gacka” još jednom je potvrdio svoj status i na najbolji način promovirao sport i svoj klub.