More
    Naslovnica Gradovi Gospić U odbojci su najjače djevojčice iz Korenice i  dječaci iz L. Osika

    U odbojci su najjače djevojčice iz Korenice i  dječaci iz L. Osika

    Oglas

    U Otočcu je protekloga vikenda održano natjecanje u odbojci za djevojčice i dječake iz Ličko-senjske županije. Djevojčice iz Korenice i dječaci iz Ličkog Osika županijski su pobjednici. Dječake iz Ličkog Osika predvodio je trener Ivica Valentić, a djevojčice prof. Lidija Kovač.
    Ovim uspjesima oba su tima  stekla pravo nastupa na završnici Državnog prvenstva koje se igra u Poreču i Šibeniku.

    D.M./M.S.